O nás

SANACE A VYSOUŠENÍ STAVEB

Svěřte se do rukou profesionálů. Zajistíme provedení sanačního zásahu vlastními zaměstnanci a ručíme za kvalitně odvedenou práci.

Společnost Sanace s vysoušení staveb s.r.o. byla založena v roce 1998 společníky Ing. Dušanem Kudličkou a Ing. Jaroslavem Pánikem, kteří se tím rozhodli zúročit dlouholeté zkušenosti získané působením ve Stavebním podniku Opava v divizi Sanace staveb, v té době lídrem v oboru sanace staveb po stránce realizace a výzkumu.

Hlavní myšlenkou je zaštítit oblast sanaci staveb od prvotního průzkumu, následného návrhu po precizní realizaci do posledního detailu. Díky nabízenému spektru sanačních metod a profesionálnímu teamu jsme schopni tuto myšlenku realizovat bez kompromisů.

Používáme nejmodernější ověřené materiály na trhu, z kterých vybíráme vhodné kombinace pro každé řešení. Máme přehled o nových materiálech a víme co funguje.

Máme vlastní výrobu injektážních látek na bázi silikonu (Injektol, Injektážní krém 85), které nabízíme pro svépomocné práce a zároveň s nimi provádíme vlastní realizace.

Dalším našim spektrem je výroba sanačních přísad pro výrobu hydrofobizovaného sanačního omítkového systému POROSAN SANOMIT a vodotěsnící přísada pro výrobu cementových omítek a potěrů ALKIZ.

SANACE A VYSOUŠENÍ STAVEB
+420 603 158 612
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.sanace-staveb.cz

POBOČKA PRAHA


Lysolajské údolí 63/66
165 00 Praha

© Sanace a vysoušení staveb s.r.o.,
všechna práva vyhrazena
Vytvořeno od atlasia